Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full)

admin tarafından 9 ay önce yazıldı, 7.773 kez görüntülendi. kez görüntülendi ve 3 yorum yapıldı.

Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir  

0 Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full)

 

Merhaba Fulloyungezginler Ailesi ;

Bu yazımızda sizlerle Subway Surfers oyununun bilgisayarda oynanan sürümünü paylaşacağız.Bildiğiniz üzere oyunun konsepti Temple Run tarzında bir koşu oyunudur. Android telefonların Yeni gözdesi olan Subway surfers oyununu biz fulloyungezginler olarak bilgisayar modunda sizlere paylaşıyoruz.Bildiğiniz gibi oldukça sevilen bir oyun olmasına rağman sadece android telefonlarda oynanmakta Subway Surfers, bizde Android telefonu yada tableti olmayan takipçilerimiz için bilgisayarlarında kolaylıkla oynayabileceği sürümünü paylaşıyoruz Subway Surfers Indir. Oyundan bahsedecek olursak klasik koşu oyunları içinde 1 numara olan yeni nesil oldukça güzel bir oyun.Oyunda trene yazdığınız yazıdan dolayı bekçi ve köpeği tarafından kovalanıyorsunuz. Dikkatli olun ilk başta kolay gibi gelmekte ama daha sonraları hızlanıyor oyun bekçiye yakalanmamaya çalışın ;)Sırtınıza takacağınız jet motoru ile havada uçabiliyor ve altınları topluyabiliyorsunuz. Renkli ve yüksek kaliteli grafiklere sahip oyun kullanıcıları daha zevkli bir şekilde oynayabilecekler oyunu. Subway Surfers hileleri de siz takipçilerimizle paylaşacağız.

Öncelikle oyun tarafımızca denenmiş ve sorunsuzca çalışmaktadır.Subway Surfers Sistem Gereksinimleri tüm pclerde çalışmaktadır.Eğer verdiğimiz klasörün içindeki flash dosyasını yüklemeden oyunu açmaya çalışırsanız oyuna girer fakat sadece boyama yapar oyuna başlamaz. Subway Surfers Pc sürümünün tek kötü özelliği ise sadece mouse ile oynanıyor olmasıdır.Rahat oynayabilmek için Subway Surfers i size gerekli olan sadece kaliteli bir mouse olmuş olacak.Yazının devamında oyun içinden çekilmiş görselleride paylaşacağız sizinle.Oyunun kurulumuda oldukça basit klasörün içindeki Subway Surfers dosyasını kuracaksınız daha sonra flash dosyasınıda kuracaksınız oyun başlamaya hazır olacak sizin için.Kesinlikle Sadece boyama yapıyo oyuna girmiyo demeyiniz bilgisayar modunun Sadece boyama yapıyo hatası için gerekli olan dosya flash dosyasıdır onu kurmanız yeterli olacaktır.Subway Surfers bilgisayar modunu indirip telefona yüklemeye çalışmayınız bu mod sadece bilgisayarda oyunamak için yapılmıştır.

iyi Oyunlar icon wink Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full)

SUBWAY SURFERS PC MODU GÖRSELLER

 

1 Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full) 2 Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full) 3 Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full) 4 Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full)

 

indir Subway Surfers Bilgisayar Modu Full Indir (PC/Full)

Subway Surfers PC Sürümü Full Indir: Tıkla INDİR

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 3 )
 1. Ahmet diyor ki:

  oyunu yükledim tamam da çalışmıyor ki kontrol edemiyorum yani zıplamıyor bir türlü..

  • Ahmet diyor ki:

   Çalışıyor pardon mause ile kontrol ediliyormuş tıklama ile zor oluyor ama oda öyle

   • admin diyor ki:

    evet mouse ile tıklayıp sağa sola yukarı aşağı kontrol edeceksiniz ilk başta zor gelebilir fakat zamanla alışıyosunuzBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2